BANDIRMA'DA TRAFİK DÜZENLEMELERİ DİKKAT ÇEKİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA’DA TRAFİK DÜZENLEMELERİ DİKKAT ÇEKİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye yetkililerinin de içinde yer aldığı UKOME (Ulaşım Koordinasyon Merkezi) Kurulu tarafından kentimizde muhtelif yerlere park yasağı ve sinyalize kavşak düzenlenmesi yapımı kararı alındı.

Alınan karara göre Motorlu Taşıtlar Direksiyon Eğitim alanı ve sınav güzergahında trafik güvenliğini sağlanması amacıyla Kayacık Caddesi Kavşağından Nato Caddesi başlangıcı ile Etibor Kavşağına kadar yolun sağ tarafına park yasağı uygulanacak.

Bununla birlikte Kayacık Caddesi Kavşağı ve Celal Atik Caddesi’nin kesiştiği kavşağa ise Sinyalizasyon sistemi kurulumu Bandırma Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

Söz konusu bölgede (Motorlu Taşıtlar Direksiyon Eğitim alanı ve sınav güzergahında) trafik/ güvenlik işaretlemeleri de Bandırma Belediyesi tarafından sağlanacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza: ‘Kentimizde yaşanan trafik sorunlarının gün geçtikçe arttığının farkındayız. Yerel yönetim olarak halkımızın güvenliği, sağlığı ve sorunlarının çözümü için tüm kurumlarımızla beraber ortak çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bu amaçla belediye yetkililerimizin de içinde yer aldığı UKOME kurulu ile birlikte kentimizde yaşanan trafik sorunlarını ortadan kaldıracak bir proje ye imza attık. Belediye ekiplerimiz tarafından yapılacak yeni trafik düzenlemelerinin halkımızın hayatını kolaylaştıracağına inanıyorum.’dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.