foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA’DA SALI GÜNLERİ OKULLAR TATİL EDİLDİ!

okullar-ta-15413a8466f5a20249a0
Paylaş
 

Bandırma’da salı günü okullar 1 gün tatil edildi.

Bandırma’ya haftanın ilk iş gününe yine karla uyandı. Etkisini arttıran kar yağışı yetkililerce açılan yolların yeniden kapanmasına sebep oldu. Sabah işyerlerine gitmek isteyen bir çok kişi umutlarını yarına bıraktı. Bandırma’da okulların pazartesi günü tatil olması öğrencilerin sorumluluğunu azaltırken bugün yeniden etkisini gösteren kar yağışı sonrası salı günüde okulların tatil olabileceği konuşulmaya başlandı.

BANDIRMA ON YEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDE 2 GÜNLÜK KAR TATİLİ!

Şehrimizdeki On Yedi Eylül Üniversitesi’nde akademik programa 2 gün ara verildiği haberi hafta sonunda paylaşılmıştı.Cumartesi gününden üniversite yönetimi tarafından ön görülen olumsuz hava koşulları sebebi ile eğitime 2 günlük ara verildi.

BANDIRMA’DA SALI GÜNÜ OKULLAR TATİL OLDU!

Bandırma’da çarşamba gününe kadar etkisini devam ettirecek olan kar yağışı sonrası salı günü okulların tatil haberi için gözler Balıkesir Valiliği’de idi.  Az önce yapılan duyuruda Bandırma’da okulların salı günü 1 gün daha tatil edildiği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.