BANDIRMA'DA RESİM SERGİSİ AÇILIŞI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA’DA RESİM SERGİSİ AÇILIŞI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma belediyesi Kültür sanat merkezinde Belediye Kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Gülsüm Sönmez’in 89 parçadan oluşan muhteşem yağlı boya resim sergisi törenle açıldı.

RESİM SERGİSİ AÇILIŞINA BALIKESİR VALİSİ MUSTAFA YAMAN KATILDI

Resim sergisi açılışına Balıkesir valisi Mustafa Yaman Belediye Başkanı Dursun MİRZA geçmiş dönem belediye Başkanı Sedat PEKEL, Ticaret Borsası Başkanı Halit SEZGİN Balıkesir İl Kültür müdürü müze müdürü ressamlar öğretmenler avukatların yanı sıra iş siyaset sanat dünyasının tanınmış isimleri BANVİT Görener ailesi Bandırma şoförler Odası Başkanı Ali Acar Kasaplar odası başkanı Şerafettin Çıkar mahalle muhtarları Bandırma Emniyet müdürü AK PARTİ Bandırma ilçe Başkanı Alp Bostancı CHP ilçe başkanı Hüseyin Çeri MHP ilçe başkanı Hakan Güzel jandarma komutanı daire amir ve müdürleriyle çok kalabalık bir davetli katıldı.
Başkan Mirza sanatçı Gülsüm Sönmez ve VALİ MUSTAFA YAMAN günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptıktan sonra plaket töreni düzenlendi.
Başkan Dursun Mirza sanatçı Gülsüm Sönmez’e günün anısına plaket verdi. Sanatçı Gülsüm Sönmez Vali Mustafa YAMAN’a günün anısı için güzel şık bir sanat eseri plaket takdim etti. Resim sergisi kurdelası protokol tarafından alkışlarla kesildi.89 parça muhteşem resimler ilgiyle izlendi. Vali Mustafa Yaman sanatçıyı GÜLSÜM SÖNMEZ’İ tebrik etti.
Ressam Gülsüm Sönmezin bir yılda hazırladığı muhteşem resim tabloları sergiyi gezen vatandaşlar tarafından çok beğenildi.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.