Bandırma’da Muhteşem Gençlik ve Spor Festivali

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Gençlik ve Spor Festivali’nde birbirinden yetenekli gençler gösterilerini sergiledi
Büyükşehir, Bandırma’da kendini geliştiren gençler yetişiyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi “Bandırma Gençlik ve Spor Festivali” birbirinden yetenekli gençlerin gösterileri ile açılış törenini gerçekleştirdi. Törende konuşan Başkan Yücel Yılmaz, Bandırma’da hizmete aldıkları merkezlerle her alanda kendini geliştiren gençler yetiştirdiklerini söyledi.

Gençlere yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar ve şehir genelinde açtığı gençlik merkezleri, Balıkesir Dijital Gençlik Merkezi, kütüphaneler, okullar, skate parklar ile birçok ödüle layık görülen Türkiye’nin En Genç Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma’da düzenledikleri Gençlik ve Spor Festivali’nin açılış törenine katıldı. Hizmete aldıkları Bandırma Gençlik Merkezi’nde çocuklara ve gençlere birçok branşta eğitim imkânı sunan Büyükşehir Belediyesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda düzenledikleri törenle öğrencilerine sertifikalarını teslim etti. Törende Başkan Yücel Yılmaz’a; Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Mutlu Aydemir, 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Ali Taylan Öztaylan, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan eşlik etti. Program; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından 3, 4, 5 ve 6 yaş gruplarının dans gösterileri, Akrobasi grubunun basketbol gösterisi ve judo sporcularının kuşak atlama töreniyle başladı.
“BANDIRMA İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞYORUZ”
Törende konuşan Başkan Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak iki deniz bir şehir Balıkesir’e her alanda hizmet etmeye devam ettiklerini söyleyerek “Bandırmamıza; gençlerimizin her türlü imkânlardan yararlanması için çok farklı çalışmalar yapıyoruz. Dezavantajlı öğrencilerimiz için okul açtık. Şimdi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversite Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile beraber bu içerisinde bulunduğumuz salon ve ilçe merkezinde yaptığımız merkezle; fiziğini iyi kullanan, zihinsel olarak her alanda kendini geliştiren, her ortama kendini hazırlayan gençlerimizin yetiştiği alanları hizmetinize sunuyoruz. Başta Rektörümüz Süleyman Bey olmak üzere; üniversitenin kurulmasında emeği geçen milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bandırma için çalışıyoruz. Bandırma’ya çok güzel hizmetler getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Eğitim alan tüm öğrencilerimize sertifikaları hayırlı olsun. Öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Bandırma Gençlik Merkezi’nde öğrencileri ile birlikte kurs alan sınıf öğretmenlerine ve destek veren Bandırma Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’a, Bandırma Halk Eğitim Müdürü Cüneyt Taşkın’a, Bandırma Bilim Sanat Merkezi Müdürü Levent Obuz’a, Bandırma Hürriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Güllü’ye ve Rengarenk Anaokulu Kurucu Müdürü Meryem kaya Akbaş’a plaket takdim edildi.
BİRBİRİNDEN ŞAHANE BİRÇOK GÖSTERİ YAPILDI
Program; Yeteneksizsiniz Türkiye Şampiyonu Demir Adamlar şov gösterisi, Bandırma Gençlik ve Spor Merkezi 350 kişilik Modern Dans Grubu gösterisi, İllüzyon gösterisi, Bandırma Gençlik ve Spor Merkezi 100 kişilik Zeybek gösterisi, Akrobasi gösterisi ve Bandırma Gençlik ve Spor Merkezi Yıldızlar ve Gençler Kafkas gösterisinin ardından sona erdi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bandırma’da Muhteşem Gençlik ve Spor Festivali

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x