BANDIRMA’DA ER MEYDANI HAZIRLANIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl ilk düzenlenecek olan 17 Eylül Yağlı Güreşleri için çalışmalar son aşamaya gelindi. Belediye ekiplerince yerine getirilen çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü çevre düzenleme çalışmalarını sürdürürken Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince de Güreş Sahasında portatif tribünlerin kurulması çalışmaları tamamlandı. Ayrıca bölgede Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce de çevre ve mıntıka temizlik çalışmaları yerine getirdi.

17 Eylül Yağlı Güreşleri, 17 Eylül Perşembe Saat 11.00’da Bandırmaspor Antreman Sahasında

Kentimizin Kurtuluş Günü olan 17 Eylül tarihinde düzenlenecek olan güreşler aynı gün saat 11.00’da Otogar ve Tır Parkı’nın arka bölümünde yer alan Bandırmaspor Antreman Sahasında gerçekleşecek. 10.00 ile 12.00 saatleri arasında Belediye Nikah Salonu önünden güreş sahasına ücretsiz olarak tarafından otobüs kaldırılacak.

Marka Güreşçiler Er Meydanında buluşacak.

Bandırma Belediyesi katkılarıyla bu yıl ilk kez düzenlenecek olan 17 Eylül Yağlı Güreşlerinde ülkemizin tanınmış güreşçileri en iyi olmak için er meydanında ter dökecek. Başta 2015 Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu olmak üzere ülkemizin tanınmış ve elde ettiği şampiyonluklarla adından başarıyla söz ettirmiş Başpehlivanlar Abdullah Güngör, Ali Rıza Kaya, Ekrem Yavuz, Faruk Akkoyun, Fatih Atlı, Hamza Köseoğlu, Hasan Tuna, Recep Kara, Serhat Gökmen ve Hasan Zeybek turnuvada Başpehlivan olmak için yarışacak.

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BANDIRMA’DA ER MEYDANI HAZIRLANIYOR

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x