foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA’DA ÇÖPLER TOPLANIYOR, KARLAR TEMİZLENİYOR!

BANDIRMA ÇÖP
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi şehrimizde yaşanan kar felaketinin izlerini silmek için var gücü ile çalışıyor. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın an be an kontrol ettiği çalışmalar şehrin dört bir yanında sürüyor. 

İşte Başkan Mirza’nın konu ile ilgili mesajları;

“Bandırmamızın yaşadığı doğal felaketin kentimize yaşattığı olumsuzlukları yok etmek için gece gündüz durmadan çalışıyoruz.

Dün geceden beri bir taraftan tuzlama çalışması yapıyor, diğer taraftan da mahalle aralarında biriken çöpleri topluyoruz.

Yoğun kar yağışı kentimizde bulunan ağaçlara da zarar verdi. Kırılan ağaçları ve dalların tehlikeli oluşturmaması için uygun olan şekilde kesilerek kaldırıyoruz.

Günaydın, Haydarçavuş, İhsaniye, Aksakal mahallelerimizdeki kırılan ağaçlar toplandı. Diğer mahallelerimizdeki ağaçlar da gündüz ve gece olmak üzere toplanmaya devam edecek.

Kar felaketinin kentimize yansıttığı olumsuzlukları bir an önce yok etmek ve hayatın normale dönmesi için çalışıyoruz. Büyük bir afet yaşadık. Allah benzer bir afetin bir daha yaşatmasın.”

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.