BANDIRMA'DA AK PARTİ GALİBİYETİ KUTLADI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA’DA AK PARTİ GALİBİYETİ KUTLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Ak Parti Bandırma’da kutlamalara başladı. Önce parti binası önünde toplanan partililer davul zurna eşliğinde kutlamalara start verdi. Kalabalık daha sonra sevgi Yolunu takip ederek Cumhuriyet Meydanına yürüdü.

ÖNCE ŞÜKÜR NAMAZI SONRA MEŞALELER
Ak Parti Balıkesir milletvekili Sema Kırcı sonuçları parti binasında takip etti. Partisinin zafer sonuçlarının ardından önce Haydarçavuş Camisine giderek şükür namazı kıldı. Sonra yanında ilçe başkanı Alp Bostancı ile beraber meydana geçerek kutlamalara katıldı. Sema Kırcı’nın meydana gelmesiyle Ak Parti gençlik kolları meşaleleri yakarak milletvekilini karşıladı.
İlk konuşmayı ak Parti ilçe Başkanı Alp Bostancı yaparak tüm partililere seçim sürecinde çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Eski yeni kavramının olmadığı belirterek partimiz Bandırma’da yerel yönetimini de kazanacak dedi.

KIRCI: KAZANAN İSTİKRAR OLDU
Meşaleler ve havai fişekler eşliğinde konuşmasına başlayan Sema Kırcı zaman zaman gözyaşlarına engel olamadı. Bizler bir davanın peşindeyiz diyerek söze başlayan Kırcı “ Bizler güzel bir Bandırma ve Türkiye için yollara düştük. Bugüne kadar partimize hizmet edenlere, ilçe başkanıma, yönetime, gençlik ve kadın kollarına teşekkür ediyorum. Siyasetin sadece rakamlardan ibaret olmadığını bu seçimlerde herkese gösterdik. Gecemizi gündüzümüze katarak memleket sevdamız için çalıştık. Bu seçimlerde kazanan barış, kardeşlik, huzur ve istikrar oldu. Artık Bandırma değişime ve medeniyete hazır olsun. “ dedi.

Bir önceki yazımız olan ERDOĞAN "MİLLETİMİZ İSTİKRARI SEÇECEKTİR" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.