BANDIRMA'DA 25 ŞUBAT PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA’DA 25 ŞUBAT PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’da yarın okullar tatil mi? 25 Şubat 2019 okullar tatil mi ? Sorusu öğrenci ve vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Detaylar haberimizde.

Balkanlar’dan gelen yoğun kar yağışı dünden itibaren bölgeyi etkisi altına alırken, Erdek ve çevresi beyaza büründü. Erdek-Bandırma eski karayolunun Askeri Kamplar Bölgesi bölümü kapandı, ulaşım üst yoldan veriliyor. Peki, Balıkesir’de 25 Şubat Pazartesi günü okullar tatil mi?

 BANDIRMA VE ERDEK’TE YOĞUN KAR YAĞIŞI

Erdek’te dün başlayan kar yağışı bugün de aralıksız devam ediyor. Erdek-Bandırma eski karayolunun Askeri Kamplar Bölgesi bölümü kapandı, ulaşım üst yoldan veriliyor. Ocaklar ile Turan kırsal mahalleleri arasında ulaşımını sağlayan karayolu da yoğun kardan dolayı araç trafiğine kapandı. Bölgeye Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait kar temizleme ve tuzlama araçları sevk edildi. Erdek Belediyesi’ne ait araçlar da Büyükşehir Belediyesi ekiplerine yardımcı oluyor. Ekipler, Ocaklar-Turan kırsal mahalleleri arası ulaşımı sağlayan karayoluna geçerek, yolu yeniden araç trafiğine açtı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Erdek Belediyesi’ne bağlı ekipler, Kapıdağ Yarımadası’ndaki kırsal mahallelerde yolların kapanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

BANDIRMA’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Balıkesir Valiliği’nden yada Bandırma Kaymakamlığı’ndan henüz okulların tatil olup olmadığı yönünde net bir açıklama gelmedi. Bu yüzden şuanlık yarın Bandırma’da okullar tatil değil.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.