Bandırma Yenidoğan Bebek Çekimi Yapan Fotoğrafçılar - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Bandırma Yenidoğan Bebek Çekimi Yapan Fotoğrafçılar

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yenidoğan bebek çekimleri, bebeğin doğum anından itibaren ilk 15-20 günü içeren süreci kapsamaktadır. Yenidoğan bebek çekimi, hastaneden başlayarak ev ve stüdyo ortamlarında devam etmektedir. Her ortamın farklı özellikleri ve dikkat edilmesi gereken kuralları bulunmaktadır. Bandırma’da ise Yenidoğan bebek çekimleri, yapan Meltem Çoban işini layıkı ile yapan sadece çocuk fotoğrafçılığı ile ilgili hizmetler vermektedir.

Hastane çekimlerinde hastanelerin kendilerine özel kuralları bulundukları için bunlara göre hareket etme zorunluluğu bulunmaktadır. Dar ve az ışığı bulunan hastane odalarında kalabalık bir ortam vardır. Bu sebeple çekimler önceden planlanmalı ve ani değişiklere hazır olarak uyum sağlanmalıdır. Kullanılcak makine az ışıkta iyi bir çekim yapmalı ve geniş açılı zoom özellikleri olan bir makine tercih edilmelidir. 24-70 mm veya 18-135 mm odaklı lensler kullabılabilir.

Bebeğin doğum anını görüntüleyebilmek için ameliyathaneye ve doğumhaneye girilmesi gerekir. Yenidoğan bebek fotoğrafçısı ortama uygun steril bir şekilde giyinerek doktorun izin verdiği sürece içeride kalabilir. Bu zaman diliminde ne kadar hızlı fotoğraflar çekilirse o kadar fazla ve iyi fotoğraflar ortaya çıkmaktadır.

Bebek odası çekimlerinde bazı hastaneler odaya girilmesine izin vermemektedir. İzin verilmediği takdirde camın arka kısmından çekimler gerçekleştirilmektedir. İçeri girilmeye izin verilirse bebek hemşiresine engel olmadan fotoğraf çekimleri yapılmaktadır.

Yenidoğan bebek çekimlerinde, bebeğin anne ve babasıyla ilk bakışmaları ve dokunuşları, uzun bir bekleyiş sonucunda kavuşmanın verdiği rahatlık fotoğraf karelerine yansıyarak çok güzel ve doğal anılar elde edilmektedir. Sizde Meltem Çoban’a https://www.melteminbebekleri.com adresinden hemen ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Egzersiz Yaparken Bu 9 Kurala Dikkat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.