foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA ÜNİVERSİTESİ LOGOSUNU BELİRLEDİ

IMG_5776
Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, üniversiteleri için 5 bin dönümlük bir alana gereksinim duyduklarını açıkladı. Bu alanda yeşil alan ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin en büyük kampüsünü oluşturmak istediklerini vurgulayan Özdemir, şunları söyledi:

“Yeni kurulan üniversitemizin eğitim-öğretimdeki temellerini sağlam atmak istiyoruz. Önümüzdeki dönemlerde, üniversitemize yeni bölümler açmayı planlıyoruz. Bunlar arasında hukuk fakültesi ve mühendislik fakültelerini öncelikli olarak düşünüyoruz. Hukuk fakültesinin ilk aşamada açılabileceğini düşünüyoruz. Tabii, bu konuda önümüzdeki günlerde yetkili diğer arkadaşlarımla birlikte toplanarak karar vereceğiz. Yaklaşık beş yıl önce açılan Denizcilik Fakültemizi, önümüzdeki yıl, hiç olmazsa bir bölümle başlatmak istiyoruz. Bu fakültemizde ders vermeleri için bazı öğretim üyeleriyle görüşüp söz aldım.”
LOGO HAZIR
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin logosunu da seçtiklerini belirten Özdemir, şunları söyledi:
“Çok sayıda logo sayısını önce üçe düşürerek, ardından üniversite logomuzu belirledik. Bandırma Üniversitesi’nin baş harflerini taşıyan logomuzda bir kitap, öğretim üyeleri ve öğrencilerimiz ile Bandırma’nın mavisi simgeleniyor.”
Önder BALIKÇI/BANSESGAZETESİ

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.