BANDIRMA ÜNİVERSİTESİ LOGOSUNU BELİRLEDİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA ÜNİVERSİTESİ LOGOSUNU BELİRLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, üniversiteleri için 5 bin dönümlük bir alana gereksinim duyduklarını açıkladı. Bu alanda yeşil alan ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin en büyük kampüsünü oluşturmak istediklerini vurgulayan Özdemir, şunları söyledi:

“Yeni kurulan üniversitemizin eğitim-öğretimdeki temellerini sağlam atmak istiyoruz. Önümüzdeki dönemlerde, üniversitemize yeni bölümler açmayı planlıyoruz. Bunlar arasında hukuk fakültesi ve mühendislik fakültelerini öncelikli olarak düşünüyoruz. Hukuk fakültesinin ilk aşamada açılabileceğini düşünüyoruz. Tabii, bu konuda önümüzdeki günlerde yetkili diğer arkadaşlarımla birlikte toplanarak karar vereceğiz. Yaklaşık beş yıl önce açılan Denizcilik Fakültemizi, önümüzdeki yıl, hiç olmazsa bir bölümle başlatmak istiyoruz. Bu fakültemizde ders vermeleri için bazı öğretim üyeleriyle görüşüp söz aldım.”
LOGO HAZIR
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin logosunu da seçtiklerini belirten Özdemir, şunları söyledi:
“Çok sayıda logo sayısını önce üçe düşürerek, ardından üniversite logomuzu belirledik. Bandırma Üniversitesi’nin baş harflerini taşıyan logomuzda bir kitap, öğretim üyeleri ve öğrencilerimiz ile Bandırma’nın mavisi simgeleniyor.”
Önder BALIKÇI/BANSESGAZETESİ

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.