foto-deniz1

Bandırma Ülkü Ocakları Hocalı’yı Unutmadı

hocalı
Paylaş
 

Bandırma Ülkü Ocakları organize ettiği bir etkinlik ile Hocalı katliamında hayatlarını kaybedenleri andı. Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Genç yaptığı basın açıklamasında katliamı yapanları kınadı.

Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Genç, katliamın üzerinden 24 yıl geçmesine karşın acıların taze olduğunu belirterek “ Azerbaycan’ın Yukarı Karabağ bölgesinin Hocalı kasabasında 21. Asrın en acı kanlı katliamının 24. senesindeyiz. İnsanlıktan nasiplerini almamış Ermeniler, Hocalı’da 83 çocuk, 106 kadın ve 70’den fazla yaşlı dahil olmak üzere toplam 61 soydaşımızı katletmişlerdir.

DSC_0644 (Small)
Hocalı Dünya tarihinde kara bir leke olmuştur. Bu vahşetin sorumluları Dünya’da olmasa da ilahi huzurda mutlaka hesabını vereceklerdir. Ülkü Ocakları olarak bu hadisenin üzerini örtmeye çalışanlara asla fırsat vermeyecek ve konu sürekli gündemde tutmaya devam edeceğiz.
Bu vesile ile rengini şehadet şerbeti içenlerin kanından aldığı al bayrağımız için, hiçbir menfaat beklemeden milletimizin ve vatanımızın bekası için canlarından vazgeçmiş aziz şehitlerimizi tekrar saygı, rahmet ve dua ile anıyoruz.
Allah Türkü korusun.
Ne mutlu Türküm diyene.” Dedi.

Basın açıklamasının ardından Ülkü Ocakları katliamda şehit düşen soydaşlarımız için lokma hayrında bulundular.

Bir önceki yazımız olan Bandırmaspor'da Yüzleri Kızlarımız Güldürdü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.