BANDIRMA TİCARET ODASI'NDA ONUR GECESİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA TİCARET ODASI’NDA ONUR GECESİ

Paylaş
 

Bandırma Ticaret Odası, odaya kayıtlı üyelerinden  yılını dolduranlar için onur gecesi düzenledi.

Eken Prestige Otel’de yapılan geceye Kaymakam Günhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, oda başkanları, siyasi partilerin başkanları ve oda üyeleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı:

“Bu gece Bandırma ve Ülke ekonomisine büyük hizmetlerde bulunan ve 41 yılı aşkın süredir Odamıza kayıtlı olan üyelerimize küçük bir hatıra olması adına hediye takdim edeceğiz. Risk alarak yatırım yapan, zorlu ekonomik süreçleri atlatıp uzun yıllar katma değer üreten, istihdam sağlayan ve bunları yaparak Bandırmamızın gelişmesine katkı sağlayan bu kıymetli insanların emeklerini, her zaman minnet ve takdirle anacağız. Kendi yaşadığı şehir ve ülkesi için emek veren, alın ve akıl teri döken herkesin başarılarının daim olmasını diliyorum.

Son iki yıldır özvarlıklarımıza yönelik yatırımlar yapıyoruz. Yıllar içerisinde yıpranan hizmet binamızı yenileme çalışmalarına devam ediyoruz. Uzun yıllar Bandırma’ya hizmet veren konferans salonumuzu daha konforlu ve verimli bir hale getirmek için tadilat yapıyoruz. Bunun yanı sıra Cumhuriyet Meydanında Odamız mülkiyetinde bulunan eski hizmet binası yıkılmış yeni bir iş merkezi yapılması için işlemlere başlanılmıştır.

Biz bu organizasyonu Bandırma Ticaret Odası’nın 90. Kuruluş yılı olması dolayısıyla geçtiğimiz yıl 90. Yıl etkinlikleri kapsamında yapmayı planmış ve tüm hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Maalesef ülkemizin içinde bulunduğu bazı sebeplerden dolayı ertelemek durumunda kaldık. Bu geceye nasip olan törenimizde bizleri yalnız bırakmayıp yanımızda olan tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyor, gecemizin onur konukları olan üyelerimize çok daha uzun yıllar hayırlı iş ve bol kazançlar diliyorum.” dedi

DSC_3558

DSC_3617

DSC_3602

DSC_3690

DSC_3655

DSC_3667

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.