BANDIRMA TİCARET ODASI ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA TİCARET ODASI ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU

Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Araştırma Merkezi (KAGEM), Bandırma Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen 7. Kariyer Günleri etkinliğine Bandırma Ticaret Odası Yönetici ve personelleri ile katkı sağladı.

Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu’nun öğrenci topluluklarıyla birlikte girişimci adayları için planladıkları proje Üniversite 7. Kariyer Günleri etkinliği içerisinde değerlendirildi.

“Ticarete, Hayale, Geleceğe Bu Taraftan” konulu panelin moderatörlüğünü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Mehmet Emin Erçakar yaparken konuşmacı olarak Bandırma Ticaret Odası Sanayi ve Dış İlişkiler Koordinatörü Taner Hacıoğlu, Bandırma Ticaret Odası Sicil Müdürü Başak Dönmez, Balıkesir TÜRMOB Bandırma Temsilcisi Mustafa Karaduman, Balıkesir KOSGEB KOBİ Uzmanı Kadir Dağdeviren ve Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bandırma Yılmazlar İnşaat Genel Müdürü Adem Yılmaz katıldı.

Panelde, ticaret odaların ne işe yaradığı, şirket kurması için gençlerin neler yapması gerektiği, ticarete atılma aşamasının başlangıç süreci, ticaret sicili, mali müşavirlik mesleği, mali müşavirlerin şirket kurulma aşamasında neler yaptığı, KOSGEB’in destek programlarıyla ilgili gençlere ışık tutacak bilgiler paylaşıldı. Panel katılımcılara verilen teşekkür plaketi ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.