BANDIRMA TİCARET ODASI DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA TİCARET ODASI DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Paylaş
 

Bandırma Ticaret Odası, meclis ve meslek komite üyelerine ailelerine dayanışma yemeği düzenledi.

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çenberci ve yönetim kurulunun Livatya Ekol Bahçe’de düzenlediği dayanışma yemeği büyük ilgi gördü.

Belediye Başkanı Dursun Mirza ve eşi de yemeğe renk kattı.

Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı yaptığı konuşmada “Yıllar geçtikçe üye sayımızın artışının yanında meclis ve meslek komite üye sayılarımız da artıyor. Daha önceki dönemlerde 27 olan meclis üye sayımız geçen dönem 30 olmuştu. 9 Nisan’da yapılan seçimlerde de meclis sayımız 40, meslek komitesi üye sayımız 98 oldu. Zorlu bir seçim sürecinin ardından Bandırma Ticaret Odası’nın organlarında görev almak üzere seçilmiş bulunuyoruz. Bandırma’nın sanayi ve ticaret kesimini temsil etmek üzere seçilmiş kişiler olarak üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmemiz gerekiyor. 24 Temmuz Basın Bayramı vesilesiyle, değerli basın mensubu arkadaşlarımın bu özel gününü kutluyorum.” dedi. 

Meclis Başkanı Bahadır Çenberci ise “Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz yemeğimize bizleri kırmayıp teşrif ettikleri için Belediye Başkanımız Dursun Mirza’ya, meslek komitesi ve meslek üyelerimiz ile çok kıymetli eşlerine ve çok değerli basın mensubu arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. 

Şimal ve 10 kişilik dev orkestrası sahne aldı. Muhteşem şarkılarla davetlileri eğlendirdi. 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.