BANDIRMA TİCARET ODASI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANDIRMA TİCARET ODASI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ BAŞLADI

Paylaş
 

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Alışveriş Günleri başladı. Bandırma Kapalı Çarşı’daki alışveriş günleri açılış törenine Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazan, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Süleyman Özdemir, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Ticaret Odası Kadım Girişimciler Kurulu Başkanı Gizem Ozar Uz, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil,Tarım İlçe Müdürü Sefa Uyar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

-Gelir sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacak
Bandırma Ticaret Odası Başkanı Gizem Ozar Uz, alışveriş ve tanıtım günlerinin düzenlenmesindeki amacın, kadın iş yeri sahipleri ve evde el emeği ile üretim yapan kadınların ürünlerini tanıtmak, girişimciliği cesaretlendirmek, TOBB Kadın Girişimciler Kurulunun faaliyetlerini daha iyi tanıtmak olduğunu söyledi. Uz, “Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz bu etkinlikle ilçenin ticari ve sosyal hayatına bir canlılık getirdiğimizi düşünüyorum. 3 gün sürecek Alışveriş ve Tanıtım Günleri’nde hediyelik eşya, ev dekorasyonu, tekstil, ev üretimi, pasta, börek, kozmetik, el üretimi örgü, nakış, oya işleri gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kadınların ürün ve hizmetleri sergilenecek.” dedi.

-16 Mart 2018’e kadar açık kalacak
Uz, Bandırma Kadın Girişimciler tarafından 16 Mart 2018 tarihine kadar açık kalacak olan stantlardaki ürün satışlarından elde edilecek gelirin üniversite eğitimi alan 10 öğrenciye burs, Atatürk Özel Eğitim Okulunun tuvaletlerinin yenilenmesi, girişimci 2 ev kadınına ekipman yardımı,1 kadın girişimciye resim sergisi desteği, meslek lisesi güzellik bölümü öğrencilerine fuar organizasyonu, Çınarlıgücü tarafından kadınlar için açılan kursa materyal desteği ve Marmara İlköğretim akıllı oyun seti alımında kullanılacağını sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.