BANDIRMA TİCARET BORSASI'NDAN BANVİT'E ZİYARET | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BANDIRMA TİCARET BORSASI’NDAN BANVİT’E ZİYARET

Paylaş
 

Bandırma Ticaret Borsası yöneticileri, Türkiye Kupası’nı kazanması nedeniyle Banvit Basketbol Kulübü’ne Banvit A.Ş. tesislerinde bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi.
Borsa Başkanı Halit Sezgin, Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Funda, Borsa Meclis Üyesi Hüseyin Cengiz Küçükköseleci ve Borsa Genel Sekreteri Ertunç İşbay’dan oluşan heyet, Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener ve Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç tarafından karşılandı. Banvit A.Ş. tesislerinde gerçekleşen ziyaret sırasında söz alan Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Banvit’in, yıllardır Bandırma’nın ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif yaşamına büyük katkılar sağladığına işaret ederken, şunları söyledi : ”Bandırma’ya basketbolu da siz sevdirdiniz. Kazandığınız Türkiye Kupası çok değerli. Sizleri yürekten kutluyoruz. Bandırma’ya her alandaki büyük katkılarınız nedeniyle sizlere Borsamız ve tüm Bandırma adına yürekten teşekkür ediyoruz.” dedi.

Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener de, Banvit Basketbol Kulübü’nün başarılarında takıma destek veren tüm Bandırmalıların da katkılarının önemine dikkat çekti.
Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç ise, Türkiye Kupası’nı kazanmalarının yanı sıra Türkiye Ligi ve Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde de en iyi dereceyi almak için çaba harcadıklarını vurgularken, ”Şimdi, 28 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında, İspanya’da, 4 takımın katılacağı dörtlü final maçları oynayacağız. Neden, bu kupayı da Bandırma’ya getirmeyelim?” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.