foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA TİCARET BORSASI’NDAN BANVİT’E ZİYARET

TİCARET BORSASI
Paylaş
 

Bandırma Ticaret Borsası yöneticileri, Türkiye Kupası’nı kazanması nedeniyle Banvit Basketbol Kulübü’ne Banvit A.Ş. tesislerinde bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi.
Borsa Başkanı Halit Sezgin, Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Funda, Borsa Meclis Üyesi Hüseyin Cengiz Küçükköseleci ve Borsa Genel Sekreteri Ertunç İşbay’dan oluşan heyet, Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener ve Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç tarafından karşılandı. Banvit A.Ş. tesislerinde gerçekleşen ziyaret sırasında söz alan Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Banvit’in, yıllardır Bandırma’nın ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif yaşamına büyük katkılar sağladığına işaret ederken, şunları söyledi : ”Bandırma’ya basketbolu da siz sevdirdiniz. Kazandığınız Türkiye Kupası çok değerli. Sizleri yürekten kutluyoruz. Bandırma’ya her alandaki büyük katkılarınız nedeniyle sizlere Borsamız ve tüm Bandırma adına yürekten teşekkür ediyoruz.” dedi.

Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener de, Banvit Basketbol Kulübü’nün başarılarında takıma destek veren tüm Bandırmalıların da katkılarının önemine dikkat çekti.
Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç ise, Türkiye Kupası’nı kazanmalarının yanı sıra Türkiye Ligi ve Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde de en iyi dereceyi almak için çaba harcadıklarını vurgularken, ”Şimdi, 28 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında, İspanya’da, 4 takımın katılacağı dörtlü final maçları oynayacağız. Neden, bu kupayı da Bandırma’ya getirmeyelim?” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.