BANDIRMA ŞİİR DİNLETİSİNDE BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANDIRMA ŞİİR DİNLETİSİNDE BULUŞTU

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik kapsamında düzenlenen Gültekin Özcan ve Deniz Taylan’ın hazırlayıp sunduğu Kadında Şiir Olmak isimli şiir dinletisi Barış Manço Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Programa Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Sert, Belediye Meclis Üyesi Sami Türkmen ve birçok şiir sever katıldı. Programda sahne alan Gültekin Özcan birçok şiiri kendine özgü bir şekilde yorumlayarak, davetlilere duygu dolu bir gece yaşattı. Şiir dinletisine enstrümanıyla renk katan Deniz Taylan’da yorumlanan şiirlere verdiği ezgilerle iz bırakan bu geceye ortak oldu.

Program sonunda, Belediye Başkanı Adına Konuşan Belediye Meclis Üyesi Sami Türkmen: “Bandırma Belediyesi olarak gerçekten kadının sosyal yaşam içinde olmaları için her türlü çalışmaları yapıyoruz. Kadınlarımızın sosyalleşmesinin toplumumuza getirdiği ekonomik katkının yanında toplumsal yaşam içerisinde uğradığı baskının ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Tüm Kadınlarımızın Emekçi Kadınlar Gününü Kutluyorum” dedi. Ardından sanatçılara teşekkür eden Belediye Meclis Üyesi Sami Türkmen günün anısına plaket vererek teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.