foto-deniz1

BANDIRMA ŞEHİDİNİ UNUTMADI

SEHIT
Paylaş
 

Ankara’da yapılan hain saldırıda şehit olan Bandırmalı Astsubay Başçavuş Mehmet Kutlu için Bandırma İlçe Müftülüğü bu akşam Haydar Çavuş Camii’nde Mevlüd okuttu.

Ankara’da terör örgütü üyeleri tarafından gerçekleştirilen hain saldırıda şehit olan Bandırmalı Astsubay Başçavuş Mehmet Kutlu için bu akşam Haydar Çavuş Camii’nde mevlit okutuldu. Bandırma İlçe Müftülüğü tarafından Şehit Astsubay Başçavuş Mehmet Kutlu için okutulan Mevlüd’e Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, 6. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk olmak üzere şehidin ailesi de katıldı.

MEVLİTLERDE GÜL SUYU VE LOKUM DAĞITIMI

Şehit Astsubay Başçavuş Mehmet Kutlu için düzenlenen mevlid sonrasında bir açıklama yapan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Bundan sonra tüm mevlitlerde ve kandillerde Bandırma’nın bütün camilerinde gül suyu ve lokum dağıtımını yapacağız. Ramazan Ayı öncesinde de mahalle olan köylerimizde dahil olmak üzere tüm camilerimizin temizliği yapılarak halıları yıkacak” dedi.

BANDIRMA KIZILAY’DAN LOKMA HAYRI

Bandırma İlçe Müftülüğü tarafından Şehit Astsubay Başçavuş Mehmet Kutlu için mevlid okutulurken Türk Kızılay’ı Bandırma Şubesi’de şehidimiz için lokma hayrı yaptı.

mehmet-kutlu

Bir önceki yazımız olan KAYMAKAM'DAN KÖYLERE ÇIKARTMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.