BANDIRMA SANAYİSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI'NDAN BASIN MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANDIRMA SANAYİSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI’NDAN BASIN MESAJI

Paylaş
 

Bandırma Sanayispor Kulübü Derneği Başkanlığı’ndan Basın Mesajı:

Güzide Bandırmamızın FUTBOL’da geçmişi geleceğe taşına adına elini taşın altına koyan Sanayispor kulübü yönetim kurulu mücadele ettiği 1.Amatör Küme ’den bir üst lig olan ‘Süper Amatör Lig’e terfi etme noktasında çalışmalarına şimdiden başladı.

Bu anlamda 2019-2020 futbol sezonuna kapsamlı bir hazırlık planı oluşturan Sanayispor, devam eden alt Premier liglerdeki mücadelesini, sürekli ve yaz için oluşturacağı FUTBOL okulu ile Bandırma’ya yeni efsane kramponlar yetiştirme adına elinden geleni yapmaktadır.

Bu anlamda Sanayispor yönetim kurulu başta Başkan Çetin Uğurdur olmak üzere, Başkan Yardımcısı Cansa Özel, Genel Sekreter Medeni Uygur, Sayman Ömer Aksoy- Özlem İşbilen, Futbol şube sorumlusu Feray Acemliler, Tanıtım Enformasyon Mehmet Atak ve Basın Sorumlusu Bora Berk, 31 Mart Mahalli seçimlerinde Bandırma Belediye Başkanlığına seçilen Av. Tolga Tosun, Başkan Yardımcıları Metin Ok ve Ozan Onur’u makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

Başkan Tolga Tosun ile makamında Bandırma ve amatör futbolun geleceğini konuşan Sanayispor Başkanı Çetin Uğurdur, 40 yıllık mazisinde sayısız futbolcu yetiştirerek gerek Türk futboluna, gerek Bandırmaspor’a gerek çağımızın mesleği olup ailelerine mali özgürlük sağlayan onlarca futbolcuya hamilik yapmış Sanayispor’un bu misyonunu daha üst noktalara taşımak için alt liglerde U-11, Üst ligde ise Süper Amatör Lig’de mücadele karara aldıklarını açıkladı.

Başkan Çetin Uğurdur, Her geçen gün nüfusu artan, ancak spor’a olan imkân ve olanakların kısıtlandığı Bandırma’da 25 bin dolayındaki orta öğrenim çağındaki gençliğin kötü alışkanlıklara yönelecek özentilerini törpüleyerek,  spor sahalarına çekip vatana, millete ve Bandırma’ya hayırlı evlatlar yetiştirmenin düşüncesi içinde olduklarını kaydetti.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ise Sanayispor’un sportif ve sosyal hareketini yakından takip ettiğini, çalışmalarını takdirle izlediğini, yerel yönetim olarak kent gençliğine spor olanağı sağlayan kulüplere her daim yardımcı olmaya hazır olduklarını söyledi.

Sanayispor yönetimi Başkan Tolga Tosun ve yardımcılarına gerçekleştirdiği ziyarette, Başkan Tolga Tosun’un toplumsal sosyal projesi “Çiçek değil, bağış yapın” çağrısına uyarak yapılan yardım bağışı makbuzunu kendilerine takdim ettiler.

 

Sanayispor Yönetim Kurulu Adına

Başkan Çetin Uğurdur

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.