Bandırma Petrol İş Sendikası İftar Yemeği Büyük İlgi Gördü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanlığı tarafından üyelere yönelik düzenlemiş olduğu iftar programı Köfteci Refik’te yapıldı.

İftar programına, Eti Maden İşletme Müdürü Osman Zengin, Müdür Yardımcıları Hülya Tüzün, Yakup Çetin, Mete Yavuz, Şube eski Başkanları İsmail Kayan, Levent Balkış, Vural Aygören ve sendika üyeleri katıldı. İftar programında 2023 Ocak ve Mart aylarında emekli olan 12 Eti Maden İşçisine protokol üyeleri tarafından bu güne kadar vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

İftar programında konuşan Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı Tuncay Topuz “İftar programımızı Rabbim hayırlara vesile kılsın. Birliğimiz daim olsun. Petrol İş Sendikası Bandırma Şubesi olarak bizler büyük bir aileyiz. Ramazan ayının sevgi, hoşgörü ve dayanışma duygularının yoğun şekilde yaşamasına vesile olduğunu vurgulayan Topuz “Dünya genelinde zor bir dönemden geçmekte olduğumuz Ramazan ayının, huzur, hoşgörü ve barış getirmesini, birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı’na kavuşmamızı temenni ediyorum.” ifadesini kullandı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bandırma Petrol İş Sendikası İftar Yemeği Büyük İlgi Gördü

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x