BANDIRMA PERAMA OTEL GÖKYÜZÜNDEKİ MİLLİ TAKIMIMIZI AĞIRLADI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA PERAMA OTEL GÖKYÜZÜNDEKİ MİLLİ TAKIMIMIZI AĞIRLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Gökyüzündeki milli takımımız Kahraman hava gösteri grubu pilot subayları Bandırma’dan geçti. Gelibolu’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen törende, Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi Türk Yıldızları gösteri uçuşu yaptı.

Çanakkale’de her zaman ki gibi  muhteşem bir hava gösterisi gerçekleştiren pilotlar gösteri sonrasında Bandırma’da ağırlandı. TV haber kanalları nın naklen yayınladığı  Çanakkale semalarında Muhteşem  gösteriden sonra  Perama otel sahibi Mustafa Erdoğan tarafından Çanakkale dönüşü Bandırmada misafir edilen subay pilotlar Bandırma’yı beğendi.  Gösteri uçaklarına Bandırma 6 ncı ana hava jet üssünde bakım yapıldı.
Bandırma’yı ve Perama Oteli cok beğenen ekip otele günün anisina yildiz pilotlarin  imzaladigi hatira panoyu hediye ettiler.  Perama otel sahibi Mustafa Erdoğan’ın aşçı ekibi pilotlara özel Bandırma yemekleri ikram etti.

Bir önceki yazımız olan ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ŞEHİTLİKTE DÜZENLENEN TÖRENLE ANILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.