BANDIRMA PALAS OTEL TÖRENLE HİZMETE AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA PALAS OTEL TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Palas Otel’i bugün kurban kesilerek törenle hizmete açıldı.

Tekke Camii imamı cuma namazı sonrası kurban kesimi öncesi dua yaptırdı. Açılış törenine 22. dönem Balıkesir Milletvekili Sedat Pekel, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, BAŞTAŞ GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Baş, kalabalık bir daire, amir müdürü ile bankacılar, sanayiciler ve iş adamları katıldı.

Yapı sektöründe km taşlarını alın teri ile ıslatan dev kuruluş BAŞTAŞ GRUP taştan şehir mobilyaları üretim, planlama ve uygulama alanından İnşaat sektörüne, Otomobil ve Petrol İstasyonundan hizmet sektörüne uzanan yelpazesini Butik Otel işletmesi ile taçlandırdı.

BAŞTAŞ Grup, Edincik, Balıkesir ve Tavşanlı tesislerinde şehir mobilyası olarak tanımlanan paket-kilit taşı, bordür-karo ve beton çiçeklik grupları üretim ve uygulama çalışmasını, Renault ve Hyundai otomobil pazarında bayilik işletmelerini Akaryakıt istasyonları ile tamamlarken, yakın geçmişte adım attığı hizmet sektöründe önce “Hikmet Et”, ardından isim değişikliği ile “Usta Et” ve Erdek´te Balık Menüsünün vazgeçilmez adresi “Kıraça Restaurant” taçlandırması yeni girişimlerin önünü açmasına neden oldu.

BAŞTAŞ Grup, Bandırma´da birçok yatırımcının cesaret edemediği eski “Gar Oteli” işletmesini temelden çatıya yeniden yaratmak iddiası ile “Yap-İşlet-Devret” yöntemi ile Büyükşehir Belediyesinden kiralamak sureti ile başlattığı tadilat çalışmasını nihayet tamamlayarak şehrin en önemli marka yapılarından eski “GAR OTEL” i, yeni “Bandırma PALAS BUTİK HOTEL” olarak hizmete soktu.

Baştaş grup, yeni “Bandırma Palas hotel”in kapılarını bugün ilk olarak yerel basına açtı.

Eski Tren Garı ile bütünleşen tarihi yapı “Gar Otel” olarak kent sülietine verdiği muazam görsellik zaman içinde modern yapılar ve işletme anlamında gölgede bırakılmak istensede BAŞTAŞ grup kimliği ile ele alınması ardından yeniden yaratıldı.

Baştaş grup, tarihi dokuyu zedelemeden, bir hattat zerafeti ile nakış nakış dokuduğu Mimar Kemalettin’in ölümsüz eserini Bandırma kent silüetine yeniden kazandırdı.

“Bandırma Palas” elbette sadece butik hotel konseptinde 34 oda ile hizmet vermekle yetinmesi, zeminde iki muazzam salon “NOIR KITCHEN & CAFE” konseptinde 7/24 hizmet veriyor.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.