foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

“BANDIRMA ÖĞRETMENLERİ” KARMA GÖRSEL SANATLAR RESİM SERGİSİ AÇILDI

23845824_1478843625518115_7610638285592528310_o
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bandırma Öğretmenleri “Karma Görsel Sanatlar Resim Sergisi” Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan açılışla sanatseverlerle buluştu.

İlginin yoğun olduğu sergi açılışına Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, eserleriyle katılan öğretmenler ve Bandırmalı sanatseverler katıldı. Sergi açılışı öncesi eserlerini sergileyen Öğretmenlere Başkan Mirza tarafından çiçek ve plaket takdim edildi.

Sergi açılışında konuşan Başkan Mirza; “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü, bu mutlu günün anlam ve önemini bir kez daha yineleyen Bandırma Öğretmenleri Karma Görsel Sanatlar Resim Sergisine katılmaktan dolayı çok memnunum. Bandırmamızda sanat etkinliklerine katılımın bu denli yoğun olması bizlere gurur veriyor. Gelişmiş bir toplum, gelişmiş bir şehir olmanın yolu sanata ve sanatçıya verdiğimiz değerle eş orantılıdır, o yüzden Bandırma Belediyesi olarak sanatın, sanatçının, emeğin yanında olmaya destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Sanatseverler “BANDIRMA ÖĞRETMENLERİ” Karma Görsel Sanatlar Resim Sergisini 28 Kasım Salı gününe kadar ziyaret edebilirler.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.