TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA MEHMETCİĞİNE SAHİP ÇIKIYOR

Paylaş
 

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü operasyonlara bir destek de Bandırma’da yaşayan Samsunlulardan geldi.  Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın katılımı ile 100. Yıl Mahallesi Kayacık Yolu üzerinde bulunan ‘Samsunlu Şakir’in Yeri’ isimli kahvehanenin bugünkü gelirinin tamamı Mehmetçik Vakfına bağışlanacak.

Konu ile ilgili konuşan işletmenin sahibi Şakir Kazan, “Bandırma’daki Samsunlular olarak karınca kararınca, ülkemizin zor günlerden geçtiği bu günlerde Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için böyle bir bağış yapmayı düşündük. Bu günü boyunca sabah saat 6’dan gece 24’e kadar biriken hasılatımızı Afrin’de operasyon yapan Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla Mehmetçik Vakfına bağışlayacağız. Belediye Başkanımız Dursun Mirza’da bizi kırmadı destek olmak için buraya kadar geldi konuya yakından alaka gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Birlik ve beraberliğe çok fazla ihtiyacımızın olduğu bu günlerde böyle bir bağış kampanyası gerçekleştirdikleri için sözlerine teşekkür ederek başlayan Başkan Mirza: “Kahraman ordumuza destek olmak amaçlı Bandırmadaki Samsunlular olarak Şakir Kazan öncülüğünde kahvehanesinin bir günlük gelirini Mehmetciklerimize bağışlayacağını bize söyledi ve yanımızda olur musunuz dedi. Bizde destek olmak için burada bulunuyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızla burada sohbet etme fırsatı bulduk.  Bandırmasporumuz’da Pendikspor maçının gelirlerini Mehmetcik Vakfına bağışlayacağını belirtti onları da kutluyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'YA YENİ KÜLTÜR MERKEZİ NE ZAMAN YAPILACAK? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.