BANDIRMA LİONS KULÜBÜ'NDEN ANLAMLI ETKİNLİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANDIRMA LİONS KULÜBÜ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

Paylaş
 

Bandırma Eken Prestige Hotel Sponsorluğu’nda düzenlenen Bandırma Lions Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlemekte olduğu alışveriş etkinliklerinden biri daha 4 Mart Cumartesi günü Bandırma Eken Otelde yapıldı.

Etkinlik 65 firmanın katılımıyla gerçekleşti.Dünya Kadınlar günü alışveriş etkinliğinin bu yılki geliri Bursada yapılmakta ve tüm Güney Marmaraya hizmet verecek olan Alzheimer Hasta konuk evinin inşaatına bağışlandı.

Halka açık olarak gerçekleşen etkinliğe bir çok ziyaretçi katılıp edip alışveriş yaptı.Bu duyarlı etkinlik gününe Balıkesir Milletvekili Namık Havutça,Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza,Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar’ın yanısıra bir çok konuk ziyarette bulundu.

Bandırma Gümüşkonak İnşaat‘ta etkinlikte açtığı tanıtım standında Bandırma Paşakent’te hali hazırda devam eden The Concept Gümüşkonak Akıllı Ev Projesi’ni tanıttı. Standa ilgi büyüktü.

BANDIRMA GÜMÜŞKONAK İNŞAAT STAND

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.