foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA LİONS KULÜBÜ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

LİONS ETKİNLİKo
Paylaş
 

Bandırma Eken Prestige Hotel Sponsorluğu’nda düzenlenen Bandırma Lions Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlemekte olduğu alışveriş etkinliklerinden biri daha 4 Mart Cumartesi günü Bandırma Eken Otelde yapıldı.

Etkinlik 65 firmanın katılımıyla gerçekleşti.Dünya Kadınlar günü alışveriş etkinliğinin bu yılki geliri Bursada yapılmakta ve tüm Güney Marmaraya hizmet verecek olan Alzheimer Hasta konuk evinin inşaatına bağışlandı.

Halka açık olarak gerçekleşen etkinliğe bir çok ziyaretçi katılıp edip alışveriş yaptı.Bu duyarlı etkinlik gününe Balıkesir Milletvekili Namık Havutça,Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza,Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar’ın yanısıra bir çok konuk ziyarette bulundu.

Bandırma Gümüşkonak İnşaat‘ta etkinlikte açtığı tanıtım standında Bandırma Paşakent’te hali hazırda devam eden The Concept Gümüşkonak Akıllı Ev Projesi’ni tanıttı. Standa ilgi büyüktü.

BANDIRMA GÜMÜŞKONAK İNŞAAT STAND

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.