BANDIRMA KENT KONSEYİ MUSİKİ TOPLULUĞU'NDAN ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA KENT KONSEYİ MUSİKİ TOPLULUĞU’NDAN ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

ADD, Bandırma Belediyesi ve Kent Konseyi’nin işbirliğ ile düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı” düzenlendi.

Programa 22. Dönem milletvekili duayen başkan Sedat Pekel, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Kent Konseyi Başkanı Murat Ergöz, ADD Başkanı Serdar Polat ve eşi Merve Polat, Dr. Selim Panç, Nüvit Erten, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Barış Tütüncü, Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Mitat Günüç ve çok sayıda davetli katıldı.

Bandırma Kent Konseyi Musuki Topluluğu Şef Verda Dönmez yönetiminde Atatürk’ün sevdiği birbirinden değerli şarkıların seslendirdiği Anma programında konuşan Başkan Tolga Tosun; ‘Atatürk’ü her 10 Kasım’da özlemle anıyoruz. Fakat Atatürk’ü her an anmak çocuklarımıza en doğru şekilde aktarmamız gerekiyor. Burada “Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır” diyen ve savaşın ortasında 3997 kitap okuyarak Engin dehasıyla bizi uçurumun kenarından alan bir liderden bahsediyoruz. Atatürk’ün düşünce ve görüşlerini yaşam biçimi olarak benimseyecek gençler bizleri ileriye taşıyacak. Bu yüzden Atatürk’ü her an anmak yaşamak gerek. Bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.