TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA KAVGA DEĞİL HİZMET BEKLİYOR

Paylaş
 

Bandırma son 20 yılını Cemal Öztaylan ve Sedat Pekel arasındaki gerginliklerle geçirdi.

Kazanan Bandırma değil bu kaostan nemalanan bir avuç asalak oldu. Öztaylan’ın hizmetleri dışında Bandırma hep kaybedenler kulübü içinde kaldı. Ama ne yazık ki hala akıllanmamış olacağız ki yeni bir iki kahraman yaratıp kavgaya yeni bir boyut kazandırmaya çalışıyoruz.

cemalvuralatabeyköşe-1-300x171

Evet, Dursun Mirza ve Alp Bostancı’dan bahsediyorum. Bu kez durum daha da vahim. Çünkü bu kez bugüne kadar siyaset dışında kalmayı başarmış Bandırmaspor üzerinden birbirlerini vurmaya çalışıyorlar. Bandırma’nın en büyük markası olan Bandırmaspor’u siyasete yem etme uğraşı içindeler. Sanal alem kalemşörleri de yangının üzerine benzin dökme telaşı içindeler. Nemalandıkları siyasi erk’e yaranma hırsının nelere yol açabileceğini farkında bile değiller.

Hadi baştan neler oldu anımsayalım. Mehmet Kılkışlı ve ekibi Bandırmaspor’u amatör bataktan kurtarıp bugünlere taşıdı. Yorulduk omuz verin dediler. Bandırma Belediyesi başta olmak üzere tüm siyasi taraflar bir araya gelerek bordo beyazlı kulübü ortada bırakmadılar. Yamalı bir bohça görüntüsünde olsa bile o günkü şatlarda daha iyisi olamazdı. Bu yönetim sene sonunda şampiyon olacak kadroyu kurdular. Beklendiği üzere yeni yönetim Dursun Mirza’nın çabalarıyla CHP kanadının ağırlığı ile kuruldu. İşler kötü giderken ortada olmayanlar şampiyonluk sonrası rol kapma yarışı içinde oldular.
Bandırma bu vakit den sonra kavga değil hizmet ve proje bekliyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye başkanı Edip Uğur 50 tane ilaçlama aracıyla, yüzlerce personel ile yaptığı şov da Bandırma için neler vaat etti hatırlayın. Çöpler için transfer merkezi ve 500 metrelik deşarj borusu dışında söylediği hiçbir şey yok. Zaten itfaiye yanına koyduğu ilan panosunda Bandırma’nın adı kaç kez geçiyor hatırlayın. Edip Bey’in ilçeler arasında ayrım yapmadan hizmet götürüyoruz sözleri yaptıklarıyla çelişmiyor mu? Peki, 7 yıldır Bandırma’yı yöneten CHP iktidarının eserlerini şehirde gören var mı? Tek eserleri yeni Pazar yeri inşaatı, gerisi hayal tacirliğinden öte değil.

Kavga mı etmek istiyorsunuz, hizmet yarışında kavga edin. Büyükşehir olarak getirin Bandırma’ya hizmeti, bizden ya da bizden değil derdine düşmeden yapın kavganızı. Bandırma’dan kazandığınız paraları biraz da Bandırma için harcayın Edip Bey.

Dursun Başkan, bırak seçildiğin günden bu yana paralarımız Büyükşehre gidiyor söylemini. Başkan seçilirken bunların olacağını bilmiyor muydun? Sen de kavga et. Başlat hemen seçim öncesi görsel şovlarla Bandırmalılara anlattığın projelerine. Livatya, Cin Çukuru, Malta Deresi, Spor salonları ve yüzme havuzları projelerini gören Bandırmalı işte kavga böyle olsun desin.

Beyler, kavganızı Bandırmaspor üzerinden değil bu şehre kazandırdığınız hizmetler üzerinden yapın. Lütfen ellerinizi Bandırmaspor üzerinden çekin. Bandırmalı artık kavga değil hizmet istiyor.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.