BANDIRMA KARİYER GÜNLERİ'NİN DÖRDÜNCÜSÜ DÜZENLENDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA KARİYER GÜNLERİ’NİN DÖRDÜNCÜSÜ DÜZENLENDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM) ile Bandırma Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) arasındaki iş birliği kapsamında, 20-23 Kasım tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliğinin dördüncüsü, Bandırma Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti.

Düzenlenen panelde, Yemtar Makine A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Oda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bahadır Çolak, Karlahan Gıda Ltd. Şti. Genel Müdürü ve Oda Meclis Üyesi Göksel Karlahan, Bantaş A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Birav konuşmacı olarak yer aldı.

Kariyer Günlerinde konuşan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bahadır Çolak, firma gelişim sürecinin nasıl olduğu, bu günlere nasıl gelindiği, kriz dönemlerinin nasıl atlatıldığı, firma olarak personel istihdamında nelere dikkat edildiği, ara eleman sıkıntısı ve öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri gereken hususlara değindi.

Bandırma Kariyer Günlerinin ilk bölümü konuşmacılara verilen plaket töreniyle son buldu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.