foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

BANNER_SYTE_123456
Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, kurumlar arası iletişim adına PTT, TMO ve Bandırma Arkeoloji Müzesini ziyaret etti.

Kurumlar arası iletişim ve işbirliğinin her zaman önemini vurgulayan Başkan Dursun Mirza; “Hepimiz bu kent hizmet ediyoruz. Hepimiz bu ülke için, bu bayrak için, bu Cumhuriyet için hizmet ediyoruz. Kurumlar arası iletişim ve işbirliği olmadıkça bu hizmetler aksayacaktır. Biz de tüm kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle iyi iletişim içindeyiz ve birçok projede birlikteyiz ve destekçileriyiz. Bunun içinde kurumlarımız bizi ziyaret ederler. Biz de onları ziyaret ederiz. İstişare içinde bulunuruz. Bugünde bu niyetle ziyaretlerde bulunuyoruz” dedi.

PTT MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Başkan Mirza’nın ilk durağı PTT Müdürlüğü oldu. PTT Müdürü Safiye Gürsoy’u ziyaret etti. Ziyarette, Samsun’a atanan ve Bandırma’ya tatile gelen eski PTT Müdürü Şevki Işıtan’da denk geldi. Başkan Mirza; “Bandırma’da çalışan herkes artık fahri bir Bandırmalıdır. Bandırma’nın suyunu içen, havasını koklayan artık Bandırmalıdır. Eski Müdürümüzün Bandırmamıza ziyaret etmesinden de mutlu olduk” dedi. Başkan Mirza PTT Müdürü Safiye Gürsoy’a Bandırma’nın sembolü olan Bandırma Vapuru Maketini ve Bandırma Belediyesi’nin bastırmış olduğu kitaplardan hediye etti.

TMO MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın ikinci durağı Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) oldu. TMO Müdürü Suat Ünlü’yü makamında ziyaret eden Başkan Dursun Mirza’ya TMO önünde Bandırma Belediyesi’nin yaptığı asfaltlama çalışmaları nedeniyle çiçek vererek teşekkür ettiler. Bandırma için çalıştıklarını ifade eden Başkan Dursun Mirza; “Göreve geldiğimiz günden beri işimizi titizlikle yapıyoruz. Bazen çalışmalarımızdan dolayı teşekkür alıyoruz. Bu da bizi daha da mutlu ve motive ediyor. Ben de sizlere bu ince davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi ve Bandırma’nın sembolü olan Bandırma Vapurunun maketini hediye etti.

ARKEOLOJİ MÜZESİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Belediye Başkanı Dursun Mirza üçüncü ziyaretini Bandırma Arkeoloji Müze Müdürlüğüne gerçekleştirdi. Başkan Mirza’nın Müze Müdürü İlhame Öztürk’ü ziyaretinde Daskyleion Kazı Ekibi Başkanı Doç. Dr. Kaan İren’de yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.