BANVİT SPORCULARI TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANVİT SPORCULARI TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

Paylaş
 

Bandırma Haydar Çavuş Mes.ve Tic.And Lisesi Türkiye İkincisi Oldu.

Banvit altyapı sporcularının okuduğu ve aynı zamanda oynadığı Bandırma Haydar Çavuş Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesi Samsun’da düzenlenen Liseler Türkiye Şampiyonası final karşılaşmasında İstanbul Bahçelievler Doğa Koleji’ne 84 – 69 mağlup olarak Türkiye İkincisi oldu.

Bandırma Haydar Çavuş Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesi A Grubu’nda İzmir Menemen Gelişim Koleji, İstanbul Özel Şişli Açı Koleji ve İstanbul Bahçelievler Doğa Koleji ile birlikte yer alırken şampiyonanın ilk gününde İstanbul Özel Şişki Açı Koleji’ni 76 – 57 mağlup etti. Turnuvanın ikinci gününde İstanbul Bahçelievler Doğa Koleji ile karşılaşan Bandırma Haydar Çavuş Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesi bu karşılaşmadan 83 – 71 mağlup ile ayrıldı. Grubun son karşılaşmasında İzmir Menemen Gelişim Koleji ile karşılaşırken mücadeleden 78 – 69 ile galibiyetle ayrılınca grubunu 2.sırada tamamladı.
Liseler Türkiye Şampiyonası yarı final karşılaşmasında Bursa Doğa Koleji ile karşılaşan Bandırma Haydar Çavuş Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesi rakibini 84 – 91 mağlup ederek finale yükseldi.
Finalde İstanbul Bahçelievler Doğa Koleji ile karşılaşan Bandırma Haydar Çavuş Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesi mücadeleden 84 – 69 mağlup ayrılınca Türkiye İkincisi oldu.

KAYNAK: İlkhaber

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.