BANDIRMA FETÖ DAVASINDA SON DURUM NE? | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA FETÖ DAVASINDA SON DURUM NE?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik yapılan operasyonların Bandırma Emniyet ve Adliye ayağında ve Milli Eğitimden tutuklanan şüphelilerin Balıkesir 2. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanmalarına devam ediliyor.

Çarşamba günü yapılan duruşmalarda adliye ve Emniyet kanadında yargılanan 8 kişi tahliye edilirken dün yapılan duruşmada Milli eğitim ayağından da 11 kişi tahliye oldu.
Bandırma FETÖ Adliye yapılanmasında Tutuklu Yargılanan ve Bylock kullandığı tespit edilen adliye imamı öğretmen Mehmet İhsan Hoşdoğru’nun çıktığı ilk duruşmada tutukluluğunun devamına karar verilirken, adliye personellerinden Cengizhan C., Hüseyin C., Hüseyin Ö. ve Tanju T. ilk duruşmalarında tahliye edildiler.

FETÖ Emniyet ayağında Komiserlik sınavlarında torpil iddiası ile tutuklu yargılanan ve Bylock kullandığı tespit edilen Emniyet imamı Mustafa Öner ve Yine FETÖ ‘nün bu dosyasında da yer alan Tarım il Müdürlüğünde Şube müdürü olarak görev yapmış Mustafa Başoğlu ’nun tutukluluğuna devam kararı verilirken, Tutuklu Sanıklardan Beytullah K., Halil İbrahim K., Yaşar G. ve Yüksel Ö. nün Tahliyesine karar verildi.

SENDİKACILARDAN 7 TUTUKLU KALDI!
Öte yandan, Bandırmada FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik yapılan operasyonda, Aktif Sen Sendikası üyesi oldukları iddiası ile 18’i tutuklu olan, 22 Sanıklı duruşma Balıkesir 2.Ağır Ceza Mahkemesinde Yapıldı.2 sanığın Bylock kullanıcısı olduğu tespit edildi.

10 Saat süren 18’i Tutuklu 22 Sanığın Duruşmasında 11 Sanık Tahliye olurken Mahkeme heyeti, Betül Eroğlu, Çağlar Torunlar, Erdal Erdoğan, Hüseyin Koç, Necati Moralı, Saim Yılmaz ve Şehmuz Işık’ın tutukluluklarının devamına karar verdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.