foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA FETÖ 17 NİSAN’DA

FETÖJPG
Paylaş
 

Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan Bandırma FETÖ/PDY  davası 17 Nisan 2017 Pazartesi günü başlanacak.

Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) Bandırma’da büyük operasyon yapılmıştı. FETÖ ile bağlantısı olan aralarından iş adamı, yönetici, kamu görevlisi, akademisyen ve gazetecilerin bulunduğu 36 kişi gözaltına alınarak cezaevine konulmuştu.

Fethullahçı Terör Örgütü‘ne yönelik yurt genelinde başlatılan operasyonlardan TSK’dan devletin tüm kadrolarına kadar geniş çaplı bir operasyon düğmesine basılmıştı. Operasyonlarda FETÖ’ya finansal destek sağlayan iş adamları ile medya kanadından da önemli isimler hakkında gözaltı kararı yanı sıra tutuklamalarda oldu. Balıkesir’de iş adamlarına yönelik operasyon sonrasında Bandırma’da FETÖ‘ya yönelik kapsamlı bir operasyon yapıldı. Aralarından iş adamları, yönetici, kamu personeli, akademisyenlerin bulunduğu çok sayıda kişi cezaevine konulmuştu.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.