BANDIRMA ERASMUS PROJELERİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANDIRMA ERASMUS PROJELERİ

Paylaş
 

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan ”Nitelikli İşgücü için AB’de verimli mesleki eğitim stajı ”adlı Erasmus + Mesleki Eğitim projesinin final toplantısı ve sertifika töreni Ticaret Odası toplantı salonunda yapıldı. 

Törende konuşan Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçede Erasmus Projelerine karşı büyük bir ilgi olduğunu, bu projeler sayesinde çok sayıda öğrencinin yurt dışında 2-3 haftalık periyotlarla mesleki eğitim alma ve staj yapma imkanı bulduğunu söyledi. Özkan, projede görev alan meslek liselerinde görevli öğretmen ve idarecilerle proje koordinatörü Kürşat Doğan’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Proje Koordinatörü Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kürşat Doğan, projenin tüm aşamalarını görsel bir sunumla katılımcılara anlattı. Törenin sonunda Almanya-Belçika -Macaristan ve Avusturya da staj faaliyetine katılan toplam 60 öğrenci-5 refakatçi öğretmen ve 5 eğitim yöneticisine yurt dışı ve yurt içi eğitim sertifikaları verildi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.