BANDIRMA EMNİYETİ CANİ KATİLİ KISA SÜREDE YAKALADI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA EMNİYETİ CANİ KATİLİ KISA SÜREDE YAKALADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Bentbaşı Mahallesi Ali Hikmet Paşa Caddesi  24 Sokak Ömür Apartmanı önünde geçtiğimiz Pazartesi akşam saatlerinde evinin önüne sigara içmek için indiği esnada hiç bir neden olmadan saldırıya uğrayan ve  hunharca darp edilerek öldürülen İhsan Maçin’in katil zanlıları  yakalandı.

Olaydan sonra operasyon başlatan Bandırma Emniyet birimleri  olaya karışanların kimliğini tespit ederek  kısa sürede cinayet şüphelisi biri erkek biri kadın  iki kişiye  evlerinde ulaşarak  gözaltına aldı. Cinayet anında birlikte olduğu belirlenen N.Ö’nun olaydan sonra gittiği Gönen’de karakola başvurarak  verdiği ifade üzerine 22 yaşında olduğu belirlenen Emirhan.B. evinden alınarak  gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre  N.Ö ‘nun olaydan sonra gittiği Gönen’de ölüm haberini duyduktan sonra  karakola giderek olayı anlatması üzerine olaydan sonra kaçan diğer zanlı Bandırma’da sabaha karşı yapılan operasyonla evinden alınarak tutuklandı. Daha önce çok sayıda suçtan sabıkalı olduğu belirlenen cinayet zanlısı  E.O.B.’nin emniyetteki ilk ifadesinde evinde birlikte  alkol aldıkları  kız arkadaşı ile  N.Ö. ile birlikte sokağa çıktıklarını, yürürken maktül İhsan Maçın ile kaldırımda sigara içen karşılaştıklarını “Niye bakıyorsun” diye laf atmasına rağmen yanıt  alamaması üzerine  yanında bulundurduğu muşta ile vurduğunu söylediği öğrenildi. Maktül Maçın’ın yere düşmesinin ardından kız arkadaşının engelleme gayretine rağmen hunharca  vurmaya devam  ettiğini itiraf eden katil Emirhan.Başaran.daha sonra kız arkadaşı N.Ö. ile olay yerinden kaçtığını belirtti.  Erol.O.Başaran’ın  İfadesinin alınmasından sonra adliyeye sevk edilerek tutuklanırken N.Ö denetimli olarak serbest bırakıldığı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan KADIN KAHRAMANLAR DİLE GELDİ , ÇOCUKLARA DEĞER VERDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.