BANDIRMA-EDİNCİK YOLUNDA FECİ KAZADA 5 KİŞİ ÖLDÜ 48 KİŞİ YARALANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA-EDİNCİK YOLUNDA FECİ KAZADA 5 KİŞİ ÖLDÜ 48 KİŞİ YARALANDI

Paylaş
 

Bandırma Edincik yolunda meydana gelen feci trafik kazasında Adana Seyhan Müftülüğü misafirlerinden 5 kişi öldü, 48 kişi de yaralandı, 2 kişi de Bandırma Devlet Hastanesi’nde yoğun bakımda.

Adana Seyhan Müftülüğü’nün Çanakkale Şehitliği’ne düzenlediği tur gezisinde Adana’dan Bandırma’ya gelen 33 YF 533 plakalı otobüs şoförü karşı yoldan gelen 10 PJ 443 plakalı araçla çarpıştı. Feci kazada Adana’lı Temel GÖKÇE, Ahmet TOPRAK, Sümeyra GÜLLER hayatını kaybederken ağır yaralı bir kişide hastanede vefat etti. 112 ambulanslar ile 3 yaralı Erdek Devlet Hastanesi’ne, 8 yaralı Gönen Devlet Hastanesi’ne, 38 yaralı da Bandırma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 2 kişinin durumu ağır yoğun bakımda. Olay yerine çok sayıda 112 ambulans, jandarma ekipleri, emniyet müdürülüğü ekipleri, trafik ekipleriyle, Bandırma Müftüsü Hamdi GEVHER ve din görevlileri yardıma gittiler. Kaza sırasında Bandırma-Edincik yolu bir süre trafiğe kapandı. Olay yerine çok sayıda vatandaş gelerek yaralıların kurtarılmasında yardımcı oldu.

Bir önceki yazımız olan Emine Erdoğan: “Ülkemizin havasını, suyunu, toprağını temiz tutmak, istisnasız herkesin vatani görevidir” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.