BANDIRMA ÇİÇEK AÇIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA ÇİÇEK AÇIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler kentimizin çeşitli bölgelerinde çiçeklendirme ve bitki ekim çalışmalarını tamamladı.

Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kentimizin çeşitli bölgelerini rengârenk çiçeklerle donatmaya devam ediyor. Özel olarak yetiştirilen çiçek ve bitkiler, yapılan peyzaj düzenlemeleriyle kente estetik bir görünüm kazandırıyor. Kent merkezi’nde kavşaklarda ve şehrin çeşitli bölgelerinde peyzaj düzenlemesi yapan ekipler, vatandaşlardan çiçek ve bitkilerin korunmasını istediler.

Ekilen çiçeklerin halk tarafından çok beğenildiğini ifade eden Başkan Mirza; “Kentimizin iklimine uygun çiçekler seçmeye özen gösterdik. Özellikle ekmiş olduğumuz kadife çiçeği yaz mevsimi boyunca sürekli çiçek açmaktadır. Şehrimizdeki bu manzarayı gören vatandaşlarımızdan oldukça güzel yorumlar aldık. Çalışmalarımız artarak devam edecektir. Belediyemizin imkanları doğrultusunda şehrin çeşitli noktalarında bu tür güzelleştirme çalışmalarını yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.