TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA CHP’DE KADIN ADAY SÜRPRİZİ

Paylaş
 

28 Temmuz tarihi itibariyle askıya çıkarılan üye listesinin ardından Bandırma CHP İlçe Örgütü delege seçim tarihlerini açıkladı.

31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde ilçe binasında kırsal mahalle delegeleri belirlenecek, bunun ardından ise 2,3,4,5 ve 6 Eylül Pazar gününe kadar da üyeler merkez mahallelerin delegelerini seçecek. Toplam 400 delege daha sonra Bandırma İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini belirleyecek.

CHP’ye kadın başkan adayı
Şuan için kamuoyuna yansıyan ve başkan adaylığını açıklayan kimse bulunmasa da edinilen bilgiye göre; Zümrüt Durukan’ın Başkan adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Durukan’ın ayrıca Eski Belediye Başkanı Sedat Pekel, Milletvekili Namık Havutça ve Eski İlçe Başkanı Metin Ok gibi isimlerin desteğini aldığı bildirildi. CHP’de Durukan’ın dışında Milletvekili Mehmet Tüm ve Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın işaret edeceği bir adayın daha başkanlık için yarışması bekleniyor. Diğer başkan adayının ise delege seçiminin tamamlanmasının ardından belirleneceği CHP Kulislerinden gelen bilgiler arasında.

BANSES GAZETESİ

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.