BANDIRMA CHP’DE KADIN ADAY SÜRPRİZİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28 Temmuz tarihi itibariyle askıya çıkarılan üye listesinin ardından Bandırma CHP İlçe Örgütü delege seçim tarihlerini açıkladı.

31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde ilçe binasında kırsal mahalle delegeleri belirlenecek, bunun ardından ise 2,3,4,5 ve 6 Eylül Pazar gününe kadar da üyeler merkez mahallelerin delegelerini seçecek. Toplam 400 delege daha sonra Bandırma İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini belirleyecek.

CHP’ye kadın başkan adayı
Şuan için kamuoyuna yansıyan ve başkan adaylığını açıklayan kimse bulunmasa da edinilen bilgiye göre; Zümrüt Durukan’ın Başkan adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Durukan’ın ayrıca Eski Belediye Başkanı Sedat Pekel, Milletvekili Namık Havutça ve Eski İlçe Başkanı Metin Ok gibi isimlerin desteğini aldığı bildirildi. CHP’de Durukan’ın dışında Milletvekili Mehmet Tüm ve Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın işaret edeceği bir adayın daha başkanlık için yarışması bekleniyor. Diğer başkan adayının ise delege seçiminin tamamlanmasının ardından belirleneceği CHP Kulislerinden gelen bilgiler arasında.

BANSES GAZETESİ

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BANDIRMA CHP’DE KADIN ADAY SÜRPRİZİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x