BANDIRMA BÜYÜK BİR HİZMETE KAVUŞUYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA BÜYÜK BİR HİZMETE KAVUŞUYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma ve bölgenin merakla beklediği, bölge halkının sağlık hizmeti konularında önemli ihtiyaçlarına cevap olacak olan Bandırma Özel Hastanesi yeni ek hizmet binası artık tamamlandı. Hastane yönetim kurulu, kısa zaman sonra açılış müjdesini verebileceklerini kaydettiler.

BANDIRMA BÜYÜK BİR HİZMETE KAVUŞUYOR
Uzun yıllardır Bandırma ve bölgesinde uzman hekim kadrosu, alanında profesyonel sağlık çalışanları ve deneyimli yönetim kadrosu ile bölge halkına sağlık sektöründe hizmet veren Bandırma Özel Hastanesi’nin merakla beklenen yeni ek hizmet binası yatırımında artık sona gelindi. Hastane yönetim kurulu eş başkanları Op. Dr. Ercan SEVİNÇ, Op. Dr. Gürsel KURT ve Yönetim Kurlu Üyesi Op. Dr. Betül Şahin yeni yatırımları ve ek hizmet binasının iç donanımları hakkında yoğun çalışmaları sonucu çok kısa zaman içerisinde hizmet vermeye başlayacaklarını ifade ettiler. Ayrıca yeni hizmet binası tamamlanması sonucunda hastanede 4 ameliyathane, 38 hasta poliklinik odası, MR ve Tomografi üniteleri, 2. basamak koroner yoğun bakım ünitesi, 2. basamak yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 2. basamak genel cerrahi yoğun bakım ünitesi, 70 araçlık kapalı asansörlü otopark , 70 araçlık açık otopark, 6 süit hasta odası, 2 VIP hasta odası, 2 engelli hasta odası olmak üzere 60 yatak kapasiteli olacak şekilde bölge halkının hizmetinde olacağını belirttiler. Bunlara ek olarak mevcut laboratuarları biyokimya, mikrobiyoloji, radyoloji ve fizik tedavi ünitelerinin de kapasiteleri de artıyor. Yatırım sayesinde acil servis 2 basamak olacak ve toplam 14.000 metrekare alan üzerinde faaliyet gösterecekler.

İNSAN SAĞLIĞINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Yeni yatırımları ve mevcut binada sundukları hizmetleri ile kuruluşundan bugüne her zaman üst düzey sağlık hizmetlerini, profesyonel, eğitimli ve donanımlı imkânlarda sunmayı ilke edindiklerini vurgulayan hastane yöneticileri ayrıca şunları eklediler:’’ Kurum olarak öncelikli amacımız insan sağlığı. Mesleğimizin kutsallığını ve bize şifa için gelen hastalarımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple büyük özveri ile çalışıyoruz. Çalışmalarımıza ayrıca kurumsallaşma ve marka değerimizin artması yönünde iletişim ve alt yapı faaliyetleri de ekleyerek, günümüz standartları ve vizyonunda ilerliyoruz. Yeni binamızın açılışı ile birlikte bölgemiz insanına daha faydalı olabileceğimizin düşüncesi bizleri mutlu ediyor.’’

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.