foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA BİRLEŞMELİ

BNDRTCRTBORSASI
Paylaş
 

Bandırma Ticaret Borsası ve Bandırma Ticaret Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen istişare yemeği Bandırma S.S.Küçük Sanayi Düğün Salonunda düzenlendi. 

Düzenlenen yemekte konuşan Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, ” Bandırmanın eksikliklerinin giderilmesinin yolu Bandırma Partisi olmaktır” dedi.

Bandırmanın öncelikli sorunlarının konuşulması amacıyla düzenlenen yemeğe Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma OnYedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir , Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı , Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin , Oda başkanları , sanayici ve iş adamları katıldı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Bandırma kaymakamı Günhan Yazar “Bandırma Aile’sinin bir parçası  olmaktan gurur duyuyorum.Söylediğiniz her söz ortaya koyacağınız her fikir benim için önemli olacak, mutlaka aklımın bir yerinden iz bırakacak dolayısıyla bu toplantıda katılımcı olmaktansa bir dinleyici olmak niyetindeyim”ifadelerini kullandı.

Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin  toplantıda yaptığı konuşmasında “Bandırma bölgenin parlayan yıldızıdır. Büyük bir kent olmanın yolu büyük bir aile olmaktan geçer.Güney Marmara coğrafyasında ekonomik, sosyal, kültürel bakımdan güçlü bir kent olmak bizim elimizde. Bu uzun süreç.Sabırla birlikte başaracağımız işler var. Bandırma’nın birçok eksiği var. Bu eksiklikleri gidermenin çare hep birlikte Bandırma partisi olmak. ” ifadelerini kullandı.

Yemekte düşüncelerini paylaşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ise, ” Borsa Başkanı Halit Sezgin’nin çok güzel bir sözü var biz burada Bandırma partisini temsil ediyoruz.Burada Bandırma partisinin insanları var.Güney Marmara’nın incisi dediğimiz kentimizin hem bu bölge de hak ettiği yeri alması hemde doğru planlamayla gelişmesiyle yaşayanların mutlu olduğu bir kent haline getirmek istiyoruz.” dedi.

Bandırma OnYedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir ise Üniversitede yaşanan gelişmelerle ilgili bilgi vererek  “YÖK’e 3 yeni fakülte için baş vurmuştuk, bunların ikisi için cevap aldık.  Fakültelerden bir tanesi benim çok önemsediğim, bu bölge için de hayati rol oynayacağını düşündüğüm mühendislik  Doğa Bilimleri Fakültesi. Bu fakültelerin çok sayıda mühendislik bölümlerini açacağız. Bakanlar kurulundan onay bekleyen fakülteler seneye açılacak ve  öğrencilerimizi kabul etmeye başlayacağız ” dedi.

KAYNAK: İLK HABER

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.