foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA BELEDİYESİNDEN SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK

22404358_10213791203195063_432958580_o
Paylaş
 

Yapılan yatırım ve üretilen projelerle Bandırmada sporun gelişmesine önemli katkıda bulunan Bandırma Belediyesi vermiş olduğu emeklerin meyvelerini topluyor.

Son olarak, Bandırma Belediyesi adına 2018 Balıkesir Küçükler Satranç Turnuvasına Katılan Mehmet Yılmaz birinci oldu.

18-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenen satranç turnuvasında birinci olan Mehmet Yılmaz’ın başarısı hakkında konuşan Başkan Mirza:” Mehmet’in yaşı küçük olmasına rağmen başarıları çok büyük. Desteklediğimiz sporcuların başarıya ulaştıklarını görmek bizlere gurur veriyor. Mehmet kardeşimizi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Bandırma Belediyesi olarak sağlıklı, nitelikli bir nesil yetişmek düşüncesiyle spora ve sporcuya desteğimiz devam edecek” dedi. Mehmet Yılmazın üç kez Avrupa satranç birinciliği, iki kez Avrupa satranç ikinciliği, Balıkesir İl birinciliği ve Çanakkale il üçüncülüğü başarıları bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.