BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÇORBA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi tarafından geçtiğimiz eğitim döneminde üniversite öğrencilerimiz için başlatılan Ücretsiz Sıcak Çorba ikramı bu yılda devam ediyor.

Hizmet kapsamında öğrencilerimize hafta içi her gün sabah saatlerinde derslerinden önce ücretsiz sıcak çorba ikramından faydalanıyor.

İnsan odaklı sosyal çalışmalar kapsamında uygulamaya alınan bu hizmetle ilgili öğrenciler olumlu görüş bildirirken konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediyesi olarak üniversite öğrencilerimizin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmak adına birçok faaliyette bulunduklarını Ücretsiz Sıcak Çorba İkramının da bu hizmetlerden biri olduğunu söyledi.

Mirza: “Üniversite öğrencilerimiz için geçtiğimiz yıl başlattığımız ücretsiz sıcak çorba ikramımız bu yılda devam ediyor. Sıcak çorba hizmetimiz bu yılda 17 Eylül Üniversitemizin bahçesinde hafta içi sabah saatlerinde öğrencilerimizle buluşuyor. Öğrencilerimiz derslerine girmeden önce buradan sıcak çorbalarını alarak güne daha zinde başlama imkanı buluyorlar” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÇORBA

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x