Bandırma Belediyesi Şehrin Dört Bir Yanında Çalışmalarını Sürdürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi’nin şehrin dört bir yanında başlattığı değişim devam ediyor.

Yapılan açıklamada  “Hal Caddesi ve 2. Okul Sokakta süren parke yenileme çalışmaları halkımızın da büyük beğenisini topladı. Günaydın Mahallesindeki çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayacak ve bu değişimi şehrimizin tamamına yayacağız.

İhsaniye Mahallemizde bulunan 713. Sokakta yapacağımız asfaltlama çalışması için ön hazırlıklar ve incelemeler bitmek üzere.

Bandırma Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımızın yaklaşık 20 yıldır en büyük talebi olan dalçık tamamlandı ve trafiği rahatlatan farkıyla esnaflarımızdan da büyük beğeni aldı. Şimdi sırada Küçük Sanayi Sitesi içinde planladığımız asfalt çalışmasına sıra geldi.

Kemal Özal Caddemizde başlattığımız yol yapım çalışmalarında yayalara büyük kolaylık sağlayacak kaldırım çalışmalarında sona geliyoruz. Biter bitmez yapacağımız asfalt çalışmasıyla Kemal Özal Caddesi, şehrimizin en güzel caddelerinden birisi olacak.

Paşakonak Mahallemizde bulunan Kemal Pireci Ortaokulu civarında başlattığımız parke, yol ve kaldırım çalışmasında da sona geliyoruz.

Doğru planlama, doğru zamanlama ve doğru çalışma ile Bandırmamızın dört bir yanında tüm cadde ve sokaklarımızı güzelleştireceğiz.”  denildi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bandırma Belediyesi Şehrin Dört Bir Yanında Çalışmalarını Sürdürüyor

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x