foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE ETMEYE ÇALIŞIYOR!

belediye-bandirma
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi’na bağlı ekipler ellerinde bulunan kısıtlı araçlarla Bandırma’da karla mücadele için çalışıyorlar. Bandırma’da gerek şehir içi gerekse ara sokakların tamamı kar yüzünden kapanırken birçok vatandaş yetkililerin karla mücadelede yetersiz kaldığını belirttiler.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bandırma’nın daha önce böyle bir kar yağışı ile karşılaşmadığını altını çizerek, ana caddeleri açık tutmaya çalıştıklarını söyledi. Mirza ,”Şu an çok kötü böyle hiç olmadı ana caddeleri açık tutmaya çalışıyoruz. 3 kepçe 3 greyder,5 kamyon, 1 tuzlama aracı,1 traktör elimizde ne varsa çalışıyoruz. Ancak bu yoğun yağışa yetmiyor. Kara yollarının, hastane ve terminal arasını açık tutması lazım.  Büyükşehir ve BASKİ’nin araçlarının da olması lazım bunun yanı sıra ormanın ve ETİ BOR’un araçları da yol açma çalışmalarına katılmalı. Özel bir şirketten iş makinesi talep ettik. Açtığımız yolların kenarlarında karlar birikti onlarında alınması gerekli. Ayrıca çok fazla talep var.” dedi.

BANDIRMA BELEDİYESİ HAZIR OLDUĞUNU BELİRTMİŞTİ!

Dün Bandırma Belediyesi’nden yapılan Açıklama!

BANDIRMA BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Bandırma Belediyesi, Balkanlar ve Sibirya üzerinden gelen soğuk hava ve kar yağışından dolayı oluşabilecek olumsuzlukları en eza indirilebilmek adına hazırlıklarını tamamladı. Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler, kar yağışı kentimizi terk edene kadar göreve hazır.

Belediye Başkanı Dursun Mirza vatandaşları da tedbirli olmaları konusunda uyardı. Kış lastiği olmayan araçların trafiğe çıkmamaları gerektiğini belirten Başkan Mirza: “Kış mevsiminde yaşanabilecek olası yoğun kar yağışı sebebiyle vatandaşlarımızın kent içinde mağdur olmamaları ve yolların aksamaması için gerekli bütün çalışmalar Fen İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan ekiplerimizce planlandı. Kar ve buzla mücadelede ilk müdahalede kullanılacak tuz ve kumun yanı sıra araçlarımız ve personelimiz güzergâh planları dahilinde hazır halde olacak.” dedi

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.