BANDIRMA BELEDİYESİ AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMET OFİSİ AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA BELEDİYESİ AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMET OFİSİ AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesinden yapılan açıklamada; “T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı ile yapılan görüşmeler ve başvuru süreci sonrasında Bandırma Belediyesi, bünyesinde Avrupa Birliği Gönüllü Hizmet Ofisi açma yetkisi almıştır.
Balıkesir ilinde bir ilke imza atan Bandırma Belediyesi, gençlerimize yurtdışı deneyimi kazandırmak konusunda bölgemizde büyük bir hizmete öncülük etmiştir. Belediyemizdeki Avrupa Birliği Gönüllü Hizmet Ofisi, 17-30 yaşları arasında gençlerimize mezuniyet ve dil yeterliliğine bakılmaksızın, Avrupa’da diledikleri bir ülkede 1 yıla kadar yer alabilecekleri gönüllü hizmet projeleri hakkında bilgilendirmek, projeleri duyurmak ve başvurularına destek vermek için çalışmaya başlamıştır.
25 Nisan 2017 tarihi itibarıyla Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı onayıyla çalışmalarına başlayan Bandırma Belediyesi AGH Ofisi’nde yasal temsilci olarak Cafer KOÇ, proje sorumlusu olarak Taylan ÜLGER görev yapmaktadır” denildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.