BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN'UN SİVAS KATLİAMI'NDA HAYATINI KAYBEDEN AYDINLARIMIZI ANMA MESAJI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN’UN SİVAS KATLİAMI’NDA HAYATINI KAYBEDEN AYDINLARIMIZI ANMA MESAJI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

2 Temmuz 1993’te 37 kişinin hayatını kaybettiği Madımak Olayları’nın 26. yıldönümünde, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun:

“2 Temmuz 1993’te 37 kişinin hayatını kaybettiği Madımak Olayları’ nın bu yıl 26. yıl dönümünü. Tarihimizin en karanlık, en acı günlerinden birisi. Bu katliamda hayatını kaybeden aydınlarımızın acısını hala yüreğimizde. Hiçbir mazeret 26 yıl önce yaşanan bu katliamı mazur gösteremez. İşlenen, insanlık suçudur ve affedilemez.

26 yıl önce yaşanan bu acı olay yüreklerimizde bıraktığı derin yara hiçbir zaman kapanmayacak, asla kabuk bağlamayacak ve bu dava vicdanlarda asla affedilmeyecek.

Sevgiyle, saygıyla, hoşgörüyle ve bir arada kardeşçe yaşamanın önemini daha da iyi anlamamız gereken bu günlerde Sivas’ta yitirdiğimiz canları yürekten, sevgiyle, saygıyla anıyorum. Yakınlarının acılarını yeniden paylaşıyor, sabırlar diliyorum.”dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.