BANDIRMA BASKETBOL'DAN TÜRKOĞLU'NA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA BASKETBOL’DAN TÜRKOĞLU’NA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

2016-2017 sezonunda  Kadınlar Basketbol  Bölgesel Liginde ilk kez mücadele etmesine rağmen aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken  Bandırma Basketbol GSK’de yeni sezon hazırlıkları devam ederken, kulüp yöneticileri  İstanbul’a  giderek kulübün gelecek projeleri ile ilgili bir çok temaslarda bulundular.

Çarşamba günü  gerçekleşen programda Bandırma Basketbol  GSK  yöneticileri  İstanbul’da  bir dizi temaslarda bulunurken , Türkiye Basketbol Federasyonu  Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret ederek kulübün projelerini paylaşarak fikir alışverişinde bulundular. Bandırma Basketbol GSK Başkanı Bora Öziş , Kulüp As Başkanı Harun Balat ve Genel Menajer Yücel Gündoğan’ın katıldığı İstanbul  ziyaretinde Hidayet Türkoğlu yanı sıra , Milli Takımlar Sorumlusu Haluk Yıldırım, Kadın Milli Takım Baş antrenörü yardımcısı Aziz Akkaya ve Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş ve  MHK üyesi Bandırmalı Onur Aydın ile de görüşmeler sağlandı.

Görüşmeler esnasında Bandırma Basketbol GSK oluşumundan haberdar olduğunu ifade eden Kadın Milli Takım Baş Antrenör Yardımcısı Aziz Akkaya alt yapı faaliyetlerini de beğenerek takip ettiklerini sözlerine ekledi.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Bandırma Basketbol GSK Başkanı Bora Öziş, ‘’  Bandırma Basketbol GSK olarak hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geleceğe dair planladığımız bir takım projelerimizi konuşmak üzere  Federasyon Başkanımız Hidayet Türkoğlu başta olmak üzere basketbolun önemli isimleriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk , Bandırma ve Bandırma Basketbol adına olumlu geçen görüşmelerden mutlu ayrıldık. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca ziyaretimiz esnasında bizleri yalnız bırakmayan Bandırmalı MHK üyesi Onur Aydın’a da çok teşekkür ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

18486044_10155213695517488_4267419648193200190_n

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.