TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA BASKETBOL HEDEF YÜKSELTTİ

Paylaş
 

Şehrimizin Kadınlar Basketbol Bölgesel Liginde ki temsilcisi Bandırma Basketbol GSK’da yeni sezon hazırlıkları hızla sürüyor.

İlk iş olarak A takım ve genç takımın başına Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Anadolu Üniversitesi yardımcı antrenörü Yıldırım Kardağlı getirildi. Kardağlı Bandırma’ya gelerek kulüp Yöneticileri ile görüştükten sonra kendisini bordo beyazlı yapan sözleşmeyi imzaladı.

2017-2018 sezonunda başarı grafiğini yukarıya taşımak isteyen temsilcimiz öte yandan Kadın basketbolunun önemli isimlerinden eski milli basketbolcu Ceren Zeytingöz ile de temaslarda bulunurken, Bandırma Basketbol Zeytingöz’den sportif danışmanlık konusunda destek sözü aldı. Başarılı eski milli basketbolcunun belli dönemlerde oyuncularla bir araya gelerek sportif danışmanlık anlamında takıma katkı sunacağı öğrenildi.

Antrenörlük görevine Yıldırım Kardağlıyı getirerek pozisyon boşluğunu gideren Bandırma Basketbol GSK yönetim kurulu Yeni sezonda güçlü bir takım kurmak amacıyla zaman kaybetmeden transfer çalışmalarına başladı.

IMG_8619

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.