BANDIRMA BASKETBOL ANKARA'DA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA BASKETBOL ANKARA’DA

Paylaş
 

Şehrimizin Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligindeki temsilcisi Bandırma Basketbol GSK. Yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya giderek bir takım temaslarda bulundular. 

Kulüp Başkanı Bora Öziş , Genel Menajer Yücel Gündoğan ve As Başkan Harun Balat’ın katıldığı Ankara ziyareti kapsamında Balıkesir AK Parti Milletvekili Sema Kırcı’yı TBMM’de ki makamında ziyaret eden kulüp yöneticileri Bandırma Basketbol’un gelecek hedeflerini ve projelerini anlattılar.

Gelecek günlerde Bandırma Basketbol GSK yöneticilerinin Balıkesir AK Parti Milletvekili Sema Kırcı ile birlikte Türkiye Basketbol Federasyonu yeni Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu  Ankara’da ziyaret etmek üzere bir program gerçekleştireceği öğrenildi.

Ankara ziyaretleri ile ilgili İlk Haber Gazetesine açıklamalarda bulunan Bandırma Basketbol GSK. Başkanı Bora Öziş, ” Kulübümüzün geleceği ile ilgili projeler ürettiğimiz bu günlerde Ankara’da bir takım temaslarda bulunduk. Sayın Milletvekilimiz Sema Kırcı’da yoğun programına rağmen bizleri kırmayarak randevu talebimizi kabul etti. Kendisine kulübümüzü , mevcut durumumuzu ve projelerimizi anlattık. Güzel gelişmelerle Ankara’dan mutlu bir şekilde memleketimize dönüyoruz” dedi.

KAYNAK: İLK HABER

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.