BANDIRMA ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULUNDAN ZİYARET - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULUNDAN ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Atatürk Özel Eğitim Okul Müdürü Algan Kartal, öğretmenler Furkan Şahin, Esra Şalvarlılar, Ümran Lekealmaz Şahin, Tülay Kara, Emine Efe ve öğrenciler Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı Engelliler Günü dolayısıyla ziyaret ettiler.

Ziyarette Öğrenciler Başkan Mirza’ya Engeliler Günü mesajlarını ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mirza; “Engelli olmak bir tercih değildir ve her insan engelli adayıdır. Bandırma Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin sosyal yaşamda daha aktif olabilmeleri için onlara destek veriyor, projelerimizde tasarlarken onları da düşünüyoruz. İhtiyaç sahibi tüm engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye ve akülü araç yardımında bulunuyoruz. Tekel binası projemizi planlarken bir katını rehabilitasyon ve eğitim merkezi olarak belirledik. Engelsiz bir yaşam için çalışmalarımız ve desteklerimiz devam edecek

Ziyaretlerinden dolayı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, 3Aralık Engeliler Gününü kutluyorum” dedi. Ziyaret sonunda karşılıklı hediyeler verildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.