BANDIRMA AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ.. SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ.. SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Paylaş
 
google haberlerde takip et

14 Şubat Sevgililer günü ile ilgili açıklama yapan Başkan Mirza, şu değerlendirmede bulundu;

“Sevgi sihirli bir sözcük. Ancak ne yazık ki tüm dünyanın ve Türkiye’nin sevgiye çok ihtiyacı var. Bizim toplumumuz, ne yazık ki sevdiklerine sevgisini dile getiremiyor. Sevgi, yalnız karşı cinse yönelik bir duygu değildir.  Doğa, hayvan ve bitki sevgisinin kökeninde hep aynı duygu yatar. Sevmek, insan olmanın gereği bir duygudur. Ruh dünyamızda ne kadar fazla sevgi yer alırsa o kadar mutlu yaşarız. Doğayı, hayvanları, insanları seversek, dünya daha güzel olur. Bizim de eşimle bir özel sevgimiz var. 6,5 aylık oğlumuz”

SEVGİYİ BÜYÜTMEYE ÇALIŞIYORUZ

Belediye yönetimi olarak kentte sevgiyle birlikte Bandırma’yı da büyütmeye çalıştıklarını vurgulayan Başkan Mirza, şunları söyledi:

“Çocuklarımıza daha güzel bir bandırma bırakmak istiyoruz. Bandırma’nın ekonomisini büyütmeyi hedefliyoruz. Bunun yanı sıra Bandırma’mızın çağdaş bir kent olması amacıyla çalışıyoruz. Hoşgörülü insanların kenti olması için uğraş veriyoruz. Bu amaçla sosyal, çevresel, kültürel ve sanatsal yatırımlara büyük önem veriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.