TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ.. SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Paylaş
 

14 Şubat Sevgililer günü ile ilgili açıklama yapan Başkan Mirza, şu değerlendirmede bulundu;

“Sevgi sihirli bir sözcük. Ancak ne yazık ki tüm dünyanın ve Türkiye’nin sevgiye çok ihtiyacı var. Bizim toplumumuz, ne yazık ki sevdiklerine sevgisini dile getiremiyor. Sevgi, yalnız karşı cinse yönelik bir duygu değildir.  Doğa, hayvan ve bitki sevgisinin kökeninde hep aynı duygu yatar. Sevmek, insan olmanın gereği bir duygudur. Ruh dünyamızda ne kadar fazla sevgi yer alırsa o kadar mutlu yaşarız. Doğayı, hayvanları, insanları seversek, dünya daha güzel olur. Bizim de eşimle bir özel sevgimiz var. 6,5 aylık oğlumuz”

SEVGİYİ BÜYÜTMEYE ÇALIŞIYORUZ

Belediye yönetimi olarak kentte sevgiyle birlikte Bandırma’yı da büyütmeye çalıştıklarını vurgulayan Başkan Mirza, şunları söyledi:

“Çocuklarımıza daha güzel bir bandırma bırakmak istiyoruz. Bandırma’nın ekonomisini büyütmeyi hedefliyoruz. Bunun yanı sıra Bandırma’mızın çağdaş bir kent olması amacıyla çalışıyoruz. Hoşgörülü insanların kenti olması için uğraş veriyoruz. Bu amaçla sosyal, çevresel, kültürel ve sanatsal yatırımlara büyük önem veriyoruz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA BELEDİYESİ UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE FARKINDALIK YARATIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.